קורס צלילה בריף הדולפינים באילת
Wednesday, June 28, 2017
צלילה עם קבוצת הריף
Minimize

צור קשר

לפרטים נוספים והזמנות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות: 

קורס צלילה כוכב ראשון וצולל שני כוכבים בריף הדולפינים

למה בריף הדולפינים?

כי בליבו של אתר קסום, כמוהו אין בשום מקום בעולם - בריף הדולפינים, בו מתקיים מפגש בין אדם לדולפין בסביבתו הטבעית, נמצא מועדון הצלילה. כי לימוד צלילה וקורס צלילה מציעים מקומות רבים. לימוד צלילה באתר קסום, כשחלק מהצלילות מלוות בדולפינים, את זה רק אנחנו יכולים להציע. הסביבה המיוחדת של האתר והעבודה בקבוצות קטנות, הפכו את קורסי הצלילה שלנו לשם דבר. אנו מציעים קורסים בכל הרמות, מצולל מתחיל ועד מדריך, ותוכנית ייחודית של קייטנות צלילה לצוללים צעירים.  אנחנו לא זולים. אבל מי שמחפש את "הדבר הנוסף" ימצא אותו אצלנו... קורס צלילה כוכב אחד:
זהו הקורס הראשון והבסיסי בו אתה לומד את יסודות הצלילה, הקורס נפתח בכל יום א' והוא נמשך 5 ימים מלאים מ- 09:00 עד 17:00 לערך. כל יום מתחיל בשיעור תיאוריה בכיתה עד הפסקת הצהריים, ולאחר ההפסקה יורדים למים לשני שיעורי צלילה עם הפסקת קפה בניהן.

תנאי קבלה לחניך: גיל 12 ביום פתיחת הקורס (מתחת לגיל 18-אישור הורים חובה), בריאות תקינה עפ"י הצהרה רפואית (חובה למלא טרם הירידה לאילת), הרגשת בטחון ויכולת שחיה במים עמוקים.

הקורס נחלק לשני שלבים – מים מוגנים ומים פתוחים

השלב הראשון - מים מוגנים: היומיים הראשונים שבהם הצלילות הן רדודות (עומק עמידה). בצלילות אלו אתם תתרגלו תרגילים בסיסיים כמו הורדת מסיכה, הוצאה וגילוי וסת, הנשמות חירום והתרגלות מלאה לציוד הצלילה.   השלב השני - מים פתוחים: שלב בו יורדים בהדרגה בכל צלילה קצת יותר עמוק, עד ליום החמישי של הקורס שבו צוללים עד עומק מקסימלי של 18 מטר לספינה הטבועה "סופה".בשלב הזה 3 מהצלילות נעשות במתחם הדולפינים, ובשאר הצלילות תכירו את שמורת האלמוגים של אילת.הסמכה :בגמר השלב השני תעברו מבחן תאוריה על החומר שלמדתם במהלך השבוע, ובסיומו תוסמכו כצוללי "מים פתוחים" בעלי ניסיון של 6 צלילות.

תעודת הצלילה שתקבלו היא תעודה בינלאומית ומוכרת בכל העולם.

ובטיחות כבר אמרנו? במסגרת קורס צלילה - צולל כוכב אחד יעבור כל חניך הדרכה עיונית של קורס ניטרוקס - צלילה באוויר מעושר בחמצן, שהשימוש בו נותן יותר בטיחות ויותר זמן צלילה.תגבור מתקשים
- אנחנו נאבקים על מתקשים. כל חניך בקורס צלילה זכאי לשתי צלילות תגבור ללא תוספת תשלום. כך שאין מה לדאוג, אם קשה אנחנו פה על מנת לעזור!


בקרת איכות
- בנוסף למדריך הקבוצה האם ישנה ביקורת נוספת? אצלנו ישנו מנגנון בקרת איכות מתקדם הכולל ביקורת מנהל מקצועי על כל חניך.

קורס צלילה "צולל שני כוכבים" (צולל מתקדם) - אנו מציעים תכנית עשירה, מגוונת וייחודית - הקורס כולל 6 צלילות נושא מתוך מגוון רחב של נושאים. הקורס מועבר במתכונת מרתקת ובשילוב של ספר לימוד מתקדם "התמחויות בצלילה ספורטיבית".

את הצלילות בוחרים החניכים ביחד עם המדריך צלילה מרשימה מגוונת של נושאים:

 • צלילת עומק.
 • תכנון צלילה עם מחשב צלילה.
 • ניווט והתמצאות מתחת למים.
 • הצלה ועזרה לצולל במצוקה.
 • צלילה לשבריי אנייה טרופה.
 • צלילת איזון בעומקים משתנים.

והמחיר? כולל הכל - אין הפתעות או תוספות של ...

  


שם הקורס 

מחיר הקורס

קורס צולל כוכב אחד  

1900 ש"ח

 קורס צלילה שני כוכבים

950  ש"ח

קורס צולל כוכב אחד + שני כוכבים 

2850 ש"חבנוסף על האמור המחיר כולל  :

 • ערכת הסמכה בשווי 250 ש"ח הכוללת :
 •  ספר לימוד לקורס צולל כוכב אחד בעברית (שנשאר אצלכם ואשר יהווה מקור לחזרה על החומר שנים רבות לאחר סיום הקורס). הספר כולל גם חוברת עבודה.
 • תעודת צלילה בינלאומית, יומן צלילות, טבלאת צלילה.
 • תיק צד אופנתי.

 ובנוסף מקבלים כרטיס חבר בקבוצת הריף למשך שנה, בשווי 99 ש"ח ונהנים מהנחות ומבצעים:

 • 15% הנחה על קורסי צלילה מתקדמים.
 • 15% הנחה על לינה במלון שלנו - מלון בלו.
 • 20% הנחה על שרותי צלילה בכל המועדונים של הקבוצה ועוד מגוון מבצעים והטובות.

אפשרויות לינה: (בתוספת תשלום) במלון "בלו" שלנו - חדרים משותפים לחניכים בקורס צלילה בלבד במחיר 60 ש"ח בלבד ללילה או חדר זוגי / לשלושה במחירים אטרקטיביים.

תשלום והרשמה: ניתן לשלם ב - 10 תשלומים שווים בכרטיס אשראי ללא ריבית. ניתן לשלם ע"ח הפיקדון הצבאי ! מקדמה ע"ס 200 ש"ח הינה תנאי לאישור ההרשמה.

רגע לפני שאתם מחליטים איפה אתם נרשמים לקורס צלילה אנחנו ממליצים לכם להקדיש כמה דקות ולקרוא מאמרים שבקישורים:

 • לפרטים נוספים והרשמה אתם מוזמנים לשלוח מייל  או להתקשר 08-6374044 לגילי

  מומלץ למלא לפני ההגעה לקורס צלילה - טפסים להורדה:

 •  

  * המחירים והתנאים ניתנים לשינוי ללא הודעה מוקדמת וע"פ שיקול דעת החברה בלבד.