מועדון צלילה ריף הדולפינים
Wednesday, June 28, 2017
צלילה עם קבוצת הריף
Minimize

צור קשר

לפרטים נוספים והזמנות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות: 

מועדון צלילה ריף הדולפינים

מי אנחנו?

מועדון צלילה ריף הדולפיניםבליבו של אתר קסום, כמוהו אין בשום מקום בעולם - בריף הדולפינים, בו מתקיים מפגש בין אדם לדולפין בסביבתו הטבעית, נמצא מועדון הצלילה.
מועדון הצלילה נוסד ב -1990 והינו חלק מקבוצת הריף ששמה לה למטרה (וגם מיישמת) לשמור על הרמה המקצועית הגבוהה ביותר, ללא פשרות, או קיצורי דרך, בכל פעילות המוצעת על-ידנו.
אופיו המיוחד של המקום מאפשר לנו להציע מגוון פעילויות שאת חלקן לא תוכלו למצוא באף מקום אחר בעולם! אכסלוסיבי? נכון. אבל אנחנו מאמינים שזו לא מילה גסה כשיש מאחוריה תמורה...

 

קורס צלילה עם דולפיניםבית ספר לצלילה – לימוד צלילה מציעים מקומות רבים. לימוד צלילה באתר קסום, כשחלק מהצלילות מלוות בדולפינים, את זה רק אנחנו יכולים להציע. הסביבה המיוחדת של האתר והעבודה בקבוצות קטנות, הפכו את קורסי הצלילה שלנו לשם דבר. אנו מציעים קורסים בכל הרמות, מצולל מתחיל ועד מדריך, ותוכנית ייחודית של קייטנות צלילה לצוללים צעירים. אנחנו לא זולים. אבל מי שמחפש את "הדבר הנוסף" ימצא אותו אצלנו. 

צלילה עם דולפיניםצלילת היכרות עם דולפינים - לא חייבים לעשות קורס צלילה כדי לחוות את העולם התת מימי. כל אחד מגיל 8-88 שחותם על הצהרת בריאות, יכול ללא כל צורך בנסיון קודם להצטרף לצלילת היכרות. צלילת הכרות היא היא חוויה בפני עצמה. צלילת היכרות עם דולפינים היא חוויה כפולה ומכופלת. בצלילה ניתנת לכם ההזדמנות להיות אורחים לרגע של אחד היונקים המופלאים שקיימים בעולמנו – הדולפינים.
הצלילה מתבצעת עם ציוד צלילה מלא בלווי מדריך צמוד.
מחירים: מבוגר/ילד (ניתן להצטרף לצלילת הכרות מגיל 8) - 339 ש"ח.
ניתן לבצע הזמנה ישירות מהאתר. ביצוע ההזמנה דרך האתר (יש להזמין לפחות 48 שעות לפני מועד הפעילות המבוקשת) מעניק לכם 10% הנחה על צלילת היכרות עם הדולפינים. שימו לב: בהזמנת צלילה לילד (עד גיל 18) מחיר הצלילה כולל כניסה חינם למלווה מבוגר אחד נוסף עבור כל משתתף (ההטבה תקפה רק להזמנות שבוצעו מראש או בקופת הכניסה של האתר) להזמנה לחצו כאן.

שחייה עם דולפיניםשחייה עם דולפינים - לא רק צלילה עם דולפינים היא חוויה. גם בשחייה על פני המים צפוי לכם מפגש מרתק עם הדולפינים. השחיות מתבצעת בקבוצות של עד 3 משתתפים למדריך. בזמן השחייה עם הדולפינים נראה את הדולפינים ונקשיב להם.
חשוב לדעת - בכל פעילויות הצלילה והשחיה, במידה ודולפין מתקרב אלינו הוא עושה זאת מתוך בחירה חופשית, אנחנו האורחים שלהם,
רק מסתכלים ולא נוגעים!
על המבקשים להצטרף לשחייה עם דולפינים להיות בני 10 לפחות, בעלי יכולת שחייה בסיסית ובריאות תקינה.
מחירים: מבוגר/ילד (ניתן לשחות מגיל 10) - 280 ש"ח.
ניתן לבצע הזמנה ישירות מהאתר. ביצוע ההזמנה דרך האתר (יש להזמין לפחות 48 שעות לפני מועד הפעילות המבוקשת) מעניק לכם 10% הנחה על שחיה עם הדולפינים. שימו לב: בהזמנת צלילה לילד (עד גיל 18) מחיר הפעילות כולל כניסה חינם למלווה מבוגר אחד נוסף עבור כל משתתף (ההטבה תקפה רק להזמנות שבוצעו מראש או בקופת הכניסה של האתר) להזמנה לחצו כאן.

צלילות מודרכות עם דולפינים לצוללים מוסמכים - צלילות מודרכות לצוללים מוסמכים נערכות באתר ומעניקות הזדמנות למפגש מרגש עם הדולפינים. הצלילות מתקיימות מדי יום בשעות: 10:00 , 12:00 , 14:00 .
הצלילות מתקיימות בקבוצות של עד 3 צוללים, לועמק מירבי של 14 מטר ולמשך כ - 35 דקות.
צוללים מוסמכים נדרשים להציג תעודת צלילה, יומן צלילה המעיד על צלילה ב 6 החודשים האחרונים וביטוח צלילה תקף.
מחירים: צלילה מודרכת כולל ציוד מלא: 223 ש"ח.
צלילה מודרכת כולל מכל ומשקולות 172 ש"ח, צלילה מודרכת ללא ציוד 140 ש"ח.

מועדון צלילה לנכיםגם נכים יכולים - חשבתם שאם אתם מוגבלים אז העולם המופלא שפרסנו לפניכם אינו בשבילכם?
אז טעיתם! בריף הדולפינים אנו לא מקבלים לא יכול כתשובה. יש לנו את הידע, הניסיון והאמצעים להשכיח מכם, גם אם לזמן קצר, שאתם כבולים לכסא גלגלים...

 


בר בדולפין ריףשירותי צילום - את כל הפעילויות המתקיימות בריף ניתן לתעד למזכרת ע"ג סרט וידאו או תמונות. לפרטים נוספים לחצו כאן.
ואחרי שצללנו - ניתן לבלות באתר ימים שלמים, בנוסף לכל שירותי החוף, יש במקום מזנון המספק ארוחות בסיסיות ובר מסעדה על החוף שם תוכלו להנות ממגוון של ארוחות ומשקאות והקסם שאין שני לו...
חשוב לדעת - בגלל אופיו המיוחד של המקום, מספר הצלילות והשחיות עם הדולפינים מוגבל ובסופי שבוע חופשים וחגים מומלץ להזמין מקום מבעוד מועד.
מועדון הצלילה פתוח בכל ימות השבוע ובכל ימות השנה למעט יום כיפור ויום הזיכרון. 

לקבלת מידע נוסף, צרו עימנו קשר בשעות הפעילות בטל:08-6300101 או במייל

לחבילת קורס צלילה בריף הדולפינים©